Terminy i godziny zajęć pozalekcyjnych na rok szkolny 2017-2018

  1. Zajęcia komputerowo - plastyczne wtorek godzina 13:30 - 14:15 sala informatyczna

  2. Zajęcia wspomagające dla uczniów klasy Ia - piątek 11:30 do 12:20

  3. Zajęcia wspomagające dla uczniów klasy Ib - wtorek 11:35 do 12:20

  4. Gimnastyka korekcyjna (wrzesień- grudzień 2017) poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki  12:40 - 13:25

  5. Zajęcia taneczne dla dziewcząt z klasyVa  czwartek 12:40 -13:25

  6. Zajęcia z języka polskiego dla uczniów klasy IVa i IVb  środa godzina 13:30-14:15

  7. Zajęcia SKS klasy 1-3 gry i zabawy środa 12:40 - 13:25

  8. Zajęcia SKS klasy 4-6 gry i zabawy czwartek 14:20 - 15:05

  9. „Repetytorium czwartoklasisty”- dodatkowe zajęcia matematyki dla klasy IVb-poniedzałek 13:30-14:15, sala 11

  10. „Repetytorium piątoklasisty”- dodatkowe zajęcia matematyki dla klasy Va- wtorek 13:30-14:15, sala 21

  11. „Repetytorium szóstoklasisty”- dodatkowe zajęcia matematyki dla klasy VIa- czwartek 13:30-14:15 sala 24

  12. „Repetytorium siódmoklasisty”- dodatkowe zajęcia matematyki dla klasy VIIb- środa 7:05-7:45 sala 25

  13. Zajęcia matematyczne dla klas VII- poniedzałek 14:20-15:05, sala22

  14. Zajęcia wspomagające klasa IIIc - wtorek 12:40 - 13:25

  15. Zajęcia ruchowe klasa IIIc – środy 13:30 - 14:15

  16. Zajęcia wspomagające z języka angielskiego dla klasy IVa - wtorek 13:30 - 14:15

  17. Zajęcia rozwijające z języka angielskiego dla klasy VIIa gr. I - wtorek 14:20 - 15:05

  18. Zajęcia rozwijające z języka angielskiego dla klasy VIIa gr. II - czwartek 13:30 - 14:15

  19. Zajęcia wspomagające dla klasy IIIb - czwartek 12:40 - 13:25

  20. Zajęcia ruchowe dla klasy IIIb - środa 12:40 - 13:25

  21. Zajęcia edukacyjno- rozwojowe dla klasy IIIb: co drugi wtorek 12:40-13:25

  22. Zajęcia rozwijające dla klasy IIIa: "Chcę wiedzieć więcej"-wtorek 12.40-13.25 - co 2 tygodnie

  23. Zajęcia wspomagające dla klasy IIIa: "To już umiem" -wtorek 12.40-13.25 - co 2 tygodnie

  24. Zajęcia rozwijające z języka polskiego - poniedziałek 7:10

  25. "Polonistyczny miszmasz" -  co druga środa 7:10

  26. Zajęcia reedukacyjne z języka polskiego - (na życzenie uczniów) w dowolny wtorek 7:10

  27. Zajęcia sportowe

     

     PROWADZĄCY

     PONIEDZIAŁEK

     WTOREK

     ŚRODA

    MAREK HOLONA

     14.20 – 15.20

    PIŁKA NOŻNA

     

     14.20 – 16.50

    PILKA NOŻNA/

    PIŁKA SIATKOWA/

    TENIS STOŁOWY

     14.20 – 15.50

     PIŁKA NOŻNA/

    PIŁKA SIATKOWA